• Rotax
  Liczba artykułów:
  6
 • Aktualności
  Liczba artykułów:
  5
 • Produkty
  Liczba artykułów:
  0
  • Meble warsztatowe
   Liczba artykułów:
   0
   • Wózki warsztatowe

    Wózki warsztatowe to idealne rozwiązanie nie tylko do profesjonalnych warsztatów samochodowych, ale również do przydomowych garaży. Wysokojakościowe mobilne wózki warsztatowe umożliwiają komfortowe i szybkie użytkowanie. Wózki warsztatowe, to łatwy i prosty sposób na organizację drobnych przedmiotów. Sześć szuflad zapewnia dużą powierzchnię użytkową naszych wózków. Dodatkowo można zastosować w nich maty antypoślizgowe - bezproblemowo wyciągniesz nawet najmniejsze przedmioty. Wózki są solidne i posłużą na długie lata. W naszej ofercie znajdziesz również stoły warsztatowe, szafki metalowe, szczotki przemysłowe, produkty autorskie oraz wiele więcej.

    Liczba artykułów:
    6
   • Wózki towarowe

    Zajmujemy się produkcją i sprzedażą sprzętu dla szeroko pojętego przemysłu. Znajdziemy tutaj również wyposażenie dla domowego garażu czy warsztatu. W bogatej ofercie sklepu wózki towarowe i wózki warsztatowe, służące do przewozu nawet najcięższych rzeczy. Dostępne w wielu rozmiarach i modelach z pewnością zaspokoją państwa potrzeby.

    Liczba artykułów:
    6
   • Stoły warsztatowe podstawowe

    W naszej ofercie znajda państwo stoły warsztatowe, w wielu dostępnych modelach. Dzięki spawanej konstrukcji i wykorzystaniu solidnych materiałów, nasze stoły są trwałe i funkcjonalne. W standardzie, blat stołu wykonany jest ze sklejki 1500/2000 x 750 x 30mm, opcjonalnie, na życzenie klienta, możemy również wykonać blat lakierowany. W trosce o konsumenta, stół warsztatowy może zostać wykonany w dowolnej konfiguracji kolorystycznej. W ofercie dostępne są również moduły pod stoły warsztatowe. Mnogość oferowanych modeli, pozwala skompletować odpowiadający naszym oczekiwaniom zestaw.

    Liczba artykułów:
    1
   • Stoły warsztatowe pod kontenery podwieszane
    Liczba artykułów:
    1
   • Kontenery podwieszane do stołów
    Liczba artykułów:
    7
   • Moduły podwieszane małe
    Liczba artykułów:
    5
   • Stoły warsztatowe STANDARD

    Moduły pod stoły warsztatowe do majsterkowania jak również dla specjalistycznych warsztatów naprawczych, warsztatów samochodowych oferuje firma Rotax z Bydgoszczy. Jeśli chcesz nabyć wysokiej klasy stół warsztatowy, polecamy wyroby naszej firmy. Ponadto producent Rotax oferuje również stoły warsztatowe Standard, Cokół oraz stoły Specjalne. Gwarantujemy wysokiej klasy produkty, które są zgodne z BHP.

    Liczba artykułów:
    4
   • Stoły warsztatowe COKÓŁ

    Moduły pod stoły warsztatowe na COKOLE

    Stoły warsztatowe cokół ułatwiając dostosowanie przestrzeni warsztatowej do indywidualnych potrzeb. Zależnie od konfiguracji modułów, na jaką się zdecydujemy, możemy uzyskiwać stoły o różnej wielkości i funkcjonalności. Dzięki stołom warsztatowym w miejscu pracy panuje porządek, a wykonywanie kolejnych prac jest łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Moduły pod stoły warsztatowe na cokole sprawdzają się zarówno w przydomowych warsztatach, z których korzystają majsterkujący hobbystycznie, jak i profesjonalne warsztaty naprawcze, czy warsztaty samochodowe. Stoły warsztatowe cokół wyróżniają się bardzo starannym wykonaniem. Do ich produkcji używa się wyłącznie wysokogatunkowych materiałów, dzięki czemu gotowe moduły pod stoły warsztatowe na cokole są bardzo wytrzymałe i odporne na działanie różnych czynników. Nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu nie niszczą się i nie zmieniają wyglądu. Moduły pod stoły warsztatowe są malowane proszkowo i są dostępne w bogatej gamie kolorów.

    Liczba artykułów:
    5
   • Stoły warsztatowe SPECJALNE

    Stoły warsztatowe specjalne - montażowe, z perforacją, mobilne, ocynkowane

    Moduły pod stoły warsztatowe do majsterkowania jak również dla specjalistycznych warsztatów naprawczych, warsztatów samochodowych oferuje firma Rotax z Bydgoszczy. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju stoły warsztatowe spełniające specjalistyczne wymagania i funkcje, na przykład stoły warsztatowe z tablicą perforowaną i oświetleniem czy stóły warsztatowe montażowe. Dzięki tym sprzętom wyposażenie warsztatu zostanie dopełnione, zaś sama praca stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Nasze stoły warsztatowe charakteryzują się funkcjonalnością oraz precyzją wykonania. W przypadku stołów z perforowaną tablicą jest możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb pod względem rozmiaru, zaś konfiguracja owego produktu zależy od Państwa preferencji. Dzięki temu stół może być jak najlepiej dostosowany do rodzaju pracy, jaka będzie na nim wykonywana, tym samym ją usprawniając. Jeśli chcesz nabyć wysokiej klasy stoły, polecamy wyroby naszej firmy. Ponadto producent Rotax oferuje również stoły warsztatowe Standard, stoły Cokół oraz stoły Specjalne. Istniejemy od 1997 roku i gwarantujemy wysokiej klasy produkty, które są zgodne z BHP.

    Liczba artykułów:
    4
   • Stojaki i szafka na kontenerki
    Liczba artykułów:
    3
   • Regały magazynowe

    W trosce o ład i porządek w magazynie, na hali produkcyjnej czy w sklepie, a także o komfortowe i szybkie odszukiwanie potrzebnych produktów, warto zaopatrzyć się w regały magazynowe. Dzięki nim, posortowane przedmioty zajmują mniej miejsca a ich odszukanie zajmuje o wiele mniej czasu. Rotax Producent regałów metalowych i magazynowych, w swej ofercie posiada regały magazynowe, które są gwarancją dużego udźwigu i bezpiecznego przechowywania towarów. Regały magazynowe to konstrukcje składające się ze stabilnego stelażu i metalowych lub drewnianych półek. Regały metalowe są otwarte ze wszystkich stron, by był łatwy dostęp do składowanych na nich  przedmiotów. Regały magazynowe produkowane są w różnych wielkościach, ale w ten sposób by można było dokładać kolejne półki między już istniejące. W stelażu metalowych regałów co pewną odległość wywiercone są otwory, w których umieszcza się haki lub zaczepy do półek. Cały stelaż malowany jest proszkowo, co zwiększa jego odporność na korozję. Regały metalowe można ze sobą łączyć, a szybki montaż i demontaż budzi zainteresowanie klientów. Nasze regały magazynowe są stabilne i estetyczne.

    Liczba artykułów:
    3
  • Szafki metalowe
   Liczba artykułów:
   0
   • Szafy BHP, Szafki szkolne

    Szafki szkolne to niezbędny element wyposażenia w każdej szkole. Szafki szkolne służą przechowywaniu przedmiotów wykorzystywanych do pracy i nauki w szkole oraz rzeczy osobistych uczniów. Wybierając szafki szkolne warto zdecydować się na sprawdzonego dostawcę, takiego jak firma Rotax, która w ofercie posiada m.in.: szafki szkolne, meble metalowe, szafy bhp, regały metalowe i inne. Wybór szaf ubraniowych, z przeznaczeniem do szkół jest duży i są to produkty o różnej pojemności, wymiarach, kolorach. To pozwala znaleźć produkt na miarę swoich oczekiwań. Szafy BHP spełniają wszystkie kryteria, jakie powinny cechować meble BHP - są bowiem trwałe, wytrzymałe, wygodne w obsłudze, a także mają ciekawy design. Wykonane z materiałów najlepszej jakości, przez wiele lat będą służyć jako atrakcyjny oraz bezpieczny schowek na podręczniki, obuwie, ubrania oraz inne ważne przedmioty. Każda placówka decydująca się na zakup naszych szafek zwraca także uwagę na atesty i normy, jakie posiadają wybrane meble metalowe. Nasze szafki spełniają wszelkie rygorystyczne kryteria. Nasze szafy BHP występują w wariantach pojedynczych, podwójnych lub potrójnych.

    Liczba artykułów:
    7
   • Szafy skrytkowe
    Liczba artykułów:
    11
   • Meble biurowe
    Liczba artykułów:
    10
  • Szczotki narzędziowe
   Liczba artykułów:
   0
  • Produkty autorskie
   Liczba artykułów:
   1
 • Kolejnictwo
  Liczba artykułów:
  6