Aktualności

Jakie powinny być szafy BHP?

Bardzo wielu osobom wydaje się, że szafy bhp to tak naprawdę zwyczajne meble, których głównym zadaniem jest spełnianie określonych funkcji. To jak są one wykonane, z jakich materiałów powstają, czy też jakie mają

Wózki warsztatowe utrzymają ład w miejscu pracy

Warsztat to miejsce, w którym znajduje się cała masa różnego rodzaju narzędzi i innych przedmiotów wykorzystywanych podczas codziennej pracy. Warto zadbać o to, by były one odpowiednio uporządkowane, dzięki czemu

Dlaczego stoły warsztatowe są tak ważne?

Zapominamy, jak ważny dla efektywnej pracy jest porządek w warsztacie i odpowiednia przestrzeń robocza. To jest właśnie moment, w którym powinniśmy zwrócić większą uwagę na - zazwyczaj niedoceniane - stoły warsztatowe.

Czytaj więcej...

Nowe produkty firmy Rotax

W bieżącym roku firma wprowadza na rynek  kilka produktów autorskich ,które mogą być  wykorzystane w przemyśle kolejowym .Są  to  między innymi przewijak dla dzieci oraz  półki  bagażowe.

Czytaj więcej...

Powiększenie parku maszynowego

Na początku września tego roku nasz firma uruchomiła jedną z najnowocześniejszych maszyn do cięcia abrazyjnego. Jest to produkt jednego z czołowych producentów tego typu sprzętu na świecie, firmy OMAX.

Czytaj więcej...